Отдых в Карпатах откроет вам зеленую сказку горных вершин.

Квест в стилі етно

В етнографічній садибі «Козацька родина» можна провести яскравий, незабутній і колоритний квест в стилі «етно». Квест – це динамічна командна взаємодія, захоплююча гра для дорослих, що передбачає спільне досягнення мети, командний успіх та відчуття перемоги.

Етноквест – це квест з українським колоритом. Окрім того, що це весело, квест передбачає можливість налагодити стосунки, дізнатися більше один про одного, побачити сильні сторони своїх колег та згуртуватися як команда. Корпоративний квест – це захоплююча, динамічна гра, та вирішення усією командою  інтелектуальних, творчих, пошукових та фізичних завдань різної складності. 

Кому це може бути цікаво? 

Комерційним організаціям та колективам; 

Колегам що спільно працюють у проекті;

Компаніям друзів та однодумців, які готові відкривати себе для нових вражень!

Етноквест добре поєднується з іншими заходами, що проводять команди в «Українському селі». Так команда може поєднати етноквест з будь-яким аудиторним тренінгом чи корпоративним відпочинком. 

Етноквест «ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ» 

Ми пропонуємо етноквест «ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ» як для бізнес команд та звичайних дружніх компаній, що хотіли би нестандартно відпочити.

Тривалість: від 1, 5  до 4 годин (тривалість квесту залежить від кількості завдань, що виконують учасники та може бути збільшена чи зменшена, залежно від потреб групи).

Кількість учасників: від 10 до 80 осіб (одночасно у квесті може брати участь до 6 груп по 10-15 осіб)

Учасники об’єднуються в команди, кожна обирає собі отамана за стародавнім козацьким звичаєм та має дружно виконати цілий ряд завдань, та здобути в результаті оберіг, який завжди захищатиме компанію від усіх лих, криз та нещасть. Оберіг має чарівну силу, але здобути його не так просто. Для цього, рухаючись від станції до станції, команди мають справитися з різними завданнями та долати перешкоди, які так часто трапляються на чумацькому шляху!

А ще команда має спільно приготувати собі смачний чумацький обід чи вечерю: запашний та наваристий куліш на багатті. І справитися з цим завданням буде не так просто, оскільки варити його будуть усі по черзі.

Варіанти завдань (наведено тільки окремі завдання, повний перелік уточнюється у комерційній пропозиції):

Творчі:

«Ліпимо та плетємо» - Одна частина команда працює із гончаром, друга – з майстринею з мотанки. Працюють під наглядом майстрів, кожен обов’язково бере участь в процесі створення шедеврів. А що саме за шедеври мають виготовити учасники – про це вони взнають від майстрів.

Фізичні:

«Чоботом у ціль» - Змагання не лише для міцних і сильних чоловіків, але і для влучних жінок. Командам треба якнайдалі пожбурнути важкий чобіт! А ще й потрапити ним у ціль.

Етнографічні:

«Хатня справа» - Команда отримає 12 різних господарчих інструментів та предметів побуту з колекції етнографічного музею. Необхідно швидко сказати як називається кожний предмет і для чого він служив та довести його призначення.

Пошукові: 

«Плутанина» - Команда отримує перелік з різними запитаннями знайти відповіді на які можна тільки завдяки неабиякому комунікативному таланту!

Важливо зазначити, що всі завдання об’єднані єдиним сюжетом та проходять у різних місцях садиби та сільської місцевості. Кожні 20 хвилин відбувається зміна подій і це тримає драйв та дозволяє взнати багато нового навіть найскептичнішим учасникам! 

Вартість квесту розраховується залежно від кількості учасників (від 8000 грн.)