Отдых в Карпатах откроет вам зеленую сказку горных вершин.

На парад драконів до Кракова (Польща)

Великий парад драконів - це щорічна подія, присвячене символу міста. За легендою, біля підніжжя Вавельського пагорба в Кракові в глибокій печері жив кровожерливий дракон, жере мирних жителів і всіх, хто намагався його вигнати. Згідно з легендою, переміг дракона простий швець Скуба хитрістю ... Він набив шкуру барана їдкою сіркою, і дракон, проковтнувши її, здох. Яскраве театралізована вистава пройде вулицями культурної столиці Польщі, Кракова, що супроводжується музикою і гучним драконівським риком. Акомпанементом стануть танцювальні та музичні колективи, клоуни на ходулях, жонглери, лицарі і принцеси. Кульмінацією драконячого свята обіцяє стати незабутнє феєричне світлозвуковий шоу, на березі річки Вісли. Музика, світло, дим, лазерне шоу, феєрверки і танцюючі на воді величезні дракони далеко не повний список подій які постануть поглядам здивованої публіки

01.06.

21:30 Одеса-Львів 

02.06.

09:44 Львів жд вокзал

02.06.

12:05 Львів –Пшемисль 13:25

02.06.

14:41 Пшемисль – Краків 18:05. Трансфер до отелю. Поселення. Вечеря. Ночівля

3.06.

Краків. Оглядова екскурсія по  старому Краковуу супроводі професійного гіда. Огляд середньовічних міських фортифікацій з воротами і Барбаканом, Головної Ринкової Площі, Сукняних Рядів, Маріацького Костьолу, Ягелонського Університету, в якому вчився Микола Коперник і Папа Римський Ян Павло II, територія замку Вавель, Кафедрального собору.

  Вільний час.

21.00 Виїзд на велике відкриття свята  на Віслі це неймовірні феєрверки, які поєднують  в собі піротехнічні ефекти, музику, світло і воду. Під час шоу представить масштабну, плаваючі і літаючі дракони (до 25 м в довжину і 15 м у висоту), дивовижні істоти, розміщені на баржах і кораблях анімовані актори Бурлеск театру. Цього року буде брати участь в шоу драконів, конструкції яких були натхненні традиціями і культурою з усього світу.

  4.06.

8.00 – сніданок.  Виїзд з готеля  до  центру Кракова для участі в  17  Параді Драконів. Яскраве театралізована вистава пройде вулицями культурної столиці Польщі, Кракова, що супроводжується музикою і гучним драконівським риком. Акомпанементом стануть танцювальні та музичні колективи, клоуни на ходулях, жонглери, лицарі і принцеси, а так само артисти інших жанрів.

 15:00  виїзд  до  королівської соляної шахти «Величко» (занесена до світової спадщини ЮНЕСКО), підземні зали та каплиці якої оформлені з натуральної солі (скульптура, фрески).  Унікальне підземне Соляне озеро (20 Є).  

5.06.

 09:45 Краков – Пшемысль 13:13

Пшемысль 14:26– Львов   17:17

Львов 21:30 – Одесса 09:44 06/06/2017


 Вартість туру:

206 евро ( з розміщенням у готелі)

176 евро ( з розміщенням у апартаментах)

156 евро (з розміщенням у хостелі)

Включено: переїзди Одеса-Львів, Львів-Одеса; Львів-Пшемісль-Краков, Краков-Пшемісль-Львів, проживання в готелі + завтрак (хостелі або в апартаментах без)